Y Ü K L E N İ Y O R

BAŞARI HİKAYELERİMİZ

BAŞARI HİKAYELERİMİZ

TEMİNAT SİSTEMİ ÇÖZÜMLERİ,

İthalatlarda Teşvik sistemi kullanan firmalarımızın teminat yüklerini akıllı çözümlerle çözüyoruz.Her gün ağırlaşan mevzuatları sizler için inceledik ve Akıllı Gümrük Çözümlerini teminatlarla birleştirdik. Bu sayede Tek bir teminat işlemi ile işlem karmaşıklığını çözüyoruz.

NİHAİ KULLANIM 

İthalatlarınızı nihai kullanım kapsamında değerlendirmeye alıyoruz. Klasik Gümrük Müşavirliğinin yanı sıra Gümrük müşavirliğine farklı bir bakış açısı getirerek şirketinize değer katıyoruz.Nihai Kullanım rejimi Serbest dolaşıma girişin bir alt uygulaması olması nedeniyle bu kapsamda sizleri tüm mevzuatlarla destekliyoruz.

KİMYA SANAYİ MUAFİYETLERİ

Ülkemizde en çok ithalat yapılan kalemlerden kimya hammaddesi yapıldığını söyleyebiliriz. İthalat Rejim Kararlarında Cas numarası aktif edilen eşyaların ithalatlarında Kimya sanayisine gümrük vergisiz muafiyetleri kullanarak yasal mevzuatları uyguluyoruz.Bu sayede Dünyanın her yerine ucuz hammadde tedariği yapabilen firmalarımız ihracata dayalı bir büyüme sistemi ile firmalarını ileriye taşıyabiliyor bir sonraki adımlarını daha sağlam atabilmektedir.

İHRACATTA SAVUNMA POLİTİKALARI

İhracat Yapan firmalarımıza özel yurt dışından firma bilgileri ve alıcı satıcı arasında köprü görevimizi yerine getiriyoruz.